2007
1.Mundijal Pančevo
2.Petlić Smederevo
2008
1.Crvena zvezda
2.Žarkovo
2009
1.Petlić Smederevo
2.Dfk Dorćol
2010
1.Petlić Smederevo
2.Ofk Gol
2011
1.Crvena zvezda
2.Žarkovo
KLUB POD REDNIM BROJEM 1 JE BG-1 , A POD 2 JE BG-2
2007
1.Mundijal Pančevo
2.Petlić Smederevo
2008
1.Crvena zvezda
2.Žarkovo
2009
1.Petlić Smederevo
2.Dfk Dorćol
2010
1.Petlić Smederevo
2.Ofk Gol
2011
1.Crvena zvezda
2.Žarkovo
KLUB POD REDNIM BROJEM 1 JE BG-1 , A POD 2 JE BG-2
U Beogradu su održane završnice Mini Maksi lige Beograd u okviru kojih je organizovana i humanitarna akcija za decu obolelu od karcinoma. Na završnici Mikro lige prisustvovali su i futsal reprezentativci Ristić i Antonić i Igor Janković direktor Sektora za bazični fudbal FSS.
Proteklog vikenda treneri prvog tima Crvene Zvezde predvođeni Vladom Jankovićem i Nikolom Lepojevićem posetili su decu na Mini Maxi ligi Beograd. Bravo za Zvezdu i decu lige Beograd!
Članovi mlade reprezentacije Srbije ulepšali su dan MiniMaximalcima u balonu FOOT u Beogradu gde su deca imala priliku da se druže sa igračima FK ''Crvena Zvezda'' Markom Grujićem, Vukašinom Jovanovićem i Lukom Jovićem.
Mladi reprezentativci došli su na otvaranje nove sezone Mini Maxi lige u Beogradu, u svoju drugu kuću, gde su počeli da igraju svoje prve utakmice sa 6 godina.
Druženje, fotografisanje i razgovor sa decom FK ''Petlić'', FK ''Žarkovo'', FK ''Winer'' i FK ''Crvena Zvezda'' - godište 2007, o fudbalu, o zlatu sa Novog Zelanda bilo je sjajno.
Direktoru lige Beograd Dušanu Trpevskom nekadašnji Mini Maximalci a sada reprezentativci preneli su da im se najviše dopalo što se utakmice igraju bez prisustva publike.
Istog dana bila je i KIA promocija u susret Evropskom prvenstvu u futsalu koje se igra u februaru u Srbiji tako da je doživljaj za decu bio kompletan.
Regionalni turniri - Vojvodina | ||||
2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 |
Regionalni turniri - Beograd |
||||
2002, 2003, 2004, 2005 i 2006 | ||||
Regionalni turniri - Zapadna Srbija i KiM |
||||
2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 |
Regionalni turniri - Istočna Srbija |
||||
2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 |
Фудбaлски сaвез Србије је имaо веoмa бoгaт прoгрaм нa oвoгoдишњем Сaјму спoртa кoји се одржао у хaлaмa Беoгрaдскoг сaјмa, a брoјни пoсетиoци мoгли дa се друже сa кaпитенoм млaде репрезентaције Србије, Урoшем Ђурђевићем у друштву зaменикa спoртскoг директoрa ФСС Перице Огњенoвићa и кooрдинaтoрa млaђих селекцијa ФСС Митрa Мркеле,
Трећи дан био је резервисан за екипе ''Мини-макси'' лиге из ШФ ''Soccer'', ШФ ''Жарково'', ШФ ''Гол'', ЖФК ''Црвена звезда'',- девојчице, ФК ''ДИФ'', ШФ ''Fair play'' и још неке тимове који су одиграли мини турнир са дечацима и девојчицама (2007. годиште). У организацији овог турнира поред координатора др Снежане Рајачић учествовали су Влада Цвјетичанин, Душан Трпевски и директор Мини Макси лиге Србије Маријан Менићанин који је догађаје на Сајму спорта испратио у друштву генералног секретара ФС Србије Небојше Ивковића и координатора базичног фудбала ФС Србије Игора Јанковића.
BALON ENFILD , SPORTSKI CENTAR INGE- 2002. godište
Subota 15.03.2014 |
|
|
|
|
|
09.40 Primera- Ada 3 |
|
10.20 Ada 1- Lion 1 |
|
11.00 Ada 2 – Lion 2 |
|
11.40 Rad 1- Vizard |
|
12.20 Rad 2001- Rad 2 |
|
13.00 Winner – Polet 2001 |
|
13.40 Kej-Fer play |
|
14.20 Rojal - Atakante |
|
15.00 Rojal 2001- Mondijal |
|
15.40 Zmajevi 2- Atletiko |
|
16.20 Zmajevi 1- Trijumf |
|
BALON BUBAMARA , HAJDUK STANKOVA 2
Subota 15.03.2014 |
Nedelja 16.03.2014 |
|
08.40 Milenijum -Viktorija Star (03) |
|
09.20 Viktorija Star- Leštane (05) |
10.00 Petlić – Winner plavi (05) |
10.00 Viktorija Star-Atletiko (04) |
10.40 Petlić 1 – Ada (04) |
10.40 Atakante- Lion 2 (04) |
11.20 Petlić 2– Zmajevi (03) |
11.20 Atakante- Dunav (03) |
12.00 Zmajevi- Trijumf (04) |
12.00 Atakante- Altina 2 (05) |
12.40 Rad – Trijumf (03) |
12.40 Fut –Žarkovo beli(04) |
13.20 Mondijal – Brodarac 2 (04) |
13.20 Dušanovac žuti – Altina 1 (05) |
14.00 Olimp beli- Mondijal (03) |
|
14.40 Rojal 1- Mondijal (05) |
|
15.20 Rojal 2- Olimpik 3 (04) |
|
16.00 Dušanovac žuti- Dušanovac plavi (03) |
|
16.40 Dušanovac plavi – Olimpik 2 (05) |
|
17.20 Dušanovac crveni- Žarkovo beli (05) |
|
BALON BRODARAC, NOVI BEOGRAD
Subota 15.03.2014 |
Nedelja 16.03.2014 |
12:00 Kmf Zemun šf- Petlić (03) |
12.00 Altina 1- Brodarac 1 (04) |
12.40 Sporting – Olimp plavi (03) |
12.40 Kmf NBGD – Žarkovo PE (05) |
13.20 Olimpik 1-Lion 1 (05) |
13:20 Olimpik 2- Polet 2 (03) |
14.00 Olimpik 1-Lion 1 (04) |
14:00 Olimpik 2-Dušanovac crveni (04) |
14.40 Olimpik 3-Winner beli (03) |
14:40 Kej-Olimpik 1 (03) |
15.20 Altina 1- Lion 1 (03) |
15:20 Olimpik 1- Olimpik 2 (02) |
|
|
BALON KOŠUTNJAK PIONIR, PIONIRSKI GRAD
Subota 15.03.2014 |
Nedelja 16.03.2014 |
10.00 Milenijum –Trijumf (05) |
10.00 Fer play – Fortuna (05) |
10.40 Trijumf 2- Rad 2 (03) |
10.40 Fer play 1- Žarkovo PE (04) |
11.20 Rad – Pionir (05) |
11.20 Soker MR – Fer play 2 (04) |
12.00 Mladi Orlovi – Nacional (04) |
12.00 Žarkovo PE- Altina 2 (03) |
12.40 Žarkovo zeleni – Kmf Zemun (05) |
12.40 Soko – Altina 2 (04) |
13:20 Mladi Orlovi –Rojal (03) |
13.20 Pionir – Vuk (04) |
14.00 Žarkovo zeleni – Kmf Zemun (04) |
14.00 Vuk – Beosoker (03) |
|
14.40 Žarkovo plavi – Winner žuti (04) |
|
15.20 Primera- Dušanovac plavi (04) |
BALON FUT, AUTOKOMANDA, 2006 godište
Subota 15.03.2014 |
Nedelja 16.03.2014 |
|
08.20 Primera- Zmajevi |
09.00 Mondijal– Petlić |
09.00 Altina 1- Rad |
09.40 Internacional - Pionir |
09.40 Altina 2 – Olimpik 2 |
10.20 Kmf NBGD– Viktorija Star |
10.20 Olimpik 1- Winner plavi |
11.00 Fer play-Lion |
11.00 Winner beli- Dušanovac crveni |
11.40 Rojal - Trijumf |
11.40 Fut- Dušanovac žuti |
12.20 Žarkovo (06)- Winner beli (05) |
12.20 Dušanovac plavi-Atacante |
BALON BRAZIL , HALA PIONIR
Nedelja 16.03.2013 |
|
08.20 Internacional-Mladi Orlovi (05) |
|
09.00 Banja – Polet (05) |
|
09.40 Banja – Lion 2 (03) |
|
10.20 Poletarac – Rad (04) |
|
11.00 Winner plavi– Ada (03) |
|
11.40 Winner beli-Rojal 1 (04) |
|
12.20 Winner plavi – Dušanovac žuti (04) |
|
|
|
|
|
U Smederevskoj Palanci odigran je završni Mini Maxi turnir za prvaka Srbije u najmlađoj Mikro kategoriji - igrači rođeni 2008.godine.
Pobednik turnira je ekipa FK ''011 Dušanovac'' iz Beograda, drugoplasirana je ekipa ''Duel Juniors'' iz Kruševca a treće mesto osvojila je ekipa domaćina ''Kolonija 11421'' iz Smederevske Palanke kojoj je pripao i trofej za Fer plej ekipu.
BALON ENFILD , SPORTSKI CENTAR INGE- 2002. godište
Subota 22.02.2014 |
|
08.20 Polet 2001 – Ada 3 |
|
09.00 Lion 1 - Ada 2 |
|
09.40 Bežanija 1- Ada1 |
|
10.20 Bežanija 2- Vizard |
|
11.00 Mondijal – Atletiko |
|
11.40 Lion 2- Rojal 2001 |
|
12.20 Rojal-Kej |
|
13.00 Zmajevi 1- Rad 1 |
|
13.40 Zmajevi 2- Primera |
|
14.20 Rad 2- Fer play |
|
15.00 Olmipik 2-Rad 2001 |
|
15.40 Trijumf-Olimpik 1 |
|
16.20 Atakante- Winner plavi |
|
BALON BUBAMARA , HAJDUK STANKOVA 2
Subota 22.02.2014 |
Nedelja 23.02.2014 |
08.20 Dušanovac plavi- Altina 2 (05) |
|
09.00 Dušanovac crveni- Winner beli(05) |
|
09.40 Dušanovac žuti-Petlić SD (05) |
10.00 Ateltiko-Rad (04) |
10.40 Lion 1- Petlić Sd (04) |
10.40 Fut- Winner žuti (04) |
11.20 Lion 2- Petlić SD 2 (03) |
11.20 Rad-Kmf Zemun (05) |
12.00 Lion 1- Olimpik 1 (03) |
12.00 Vuk – Primera (03) |
12.40 Petlić Sd 1– Winner plavi (03) |
12.40 Vuk – Žarkovo zeleni (04) |
13.20 Dušanovac plavi-Viktorija Star (04) |
13.20 Atakante – Žarkovo beli (05) |
14.00 Dušanovac crveni –Fer play 2 (04) |
|
14.40 Rojal 1- Viktorija Star (05) |
|
15.20 Rojal- Zmajevi (03) |
|
16.00 Polet 2- Rad 2 (03) |
|
16.40 Olimp beli- Atakante (03) |
|
17.20 Olim plavi-Winner beli (03) |
|
BALON BRODARAC, NOVI BEOGRAD
Subota 22.02.2014 |
Nedelja 23.02.2014 |
12:00 Brodarac 2- Altina 2 (04) |
12.00 Brodarac 1- Zmajevi (04) |
12.40 Olimpik 2- Brodarac 2 (04) |
12.40 Kmf NBGD – Leštane (05) |
13.20 Olimpik 2- Altina 2 (03) |
13:20 Žarkovo Pe- Mondijal (04) |
14.00 Altina 1- Kmf Zemun šf (03) |
14:00 Olimpik 3- Dušanovac plavi (03) |
14.40 Olimpik 2 – Lion 2 (05) |
14:40 Beosoker- Mondijal (03) |
15.20 Altina 1- Dušanovac žuti (04) |
15:20 Olimpik 1- Mondijal (05) |
|
|
BALON KOŠUTNJAK PIONIR, PIONIRSKI GRAD
Subota 22.02.2014 |
Nedelja 23.02.2014 |
|
10.00 Primera – Fer play 1 (04) |
10.40 Soko-Olimpik 3 (04) |
10.40 Trijumf 2- Sporting (03) |
11.20 Fer play-Winner plavi (05) |
11.20 Trijumf – Polet (05) |
12.00 Ada-Olimpik 1 (04) |
12.00 Trijumf- Poletarac Sz (04) |
12.40 Mladi Orlovi-Žarkovo PE (05) |
12.40 Trijumf – Rad (03) |
13:20 Žarkovo PE-Dunav (03) |
13.20 Ada- Milenijum (03) |
14.00 Pionir-Mladi Orlovi (04) |
14.00 Žarkovo plavi- Atacante (04) |
14.40 Nacional – Royal 1 (04) |
14.40 Žarkovo zeleni – Pionir (05) |
15.20 Žarkovo beli- Royal 2 (04) |
15.20 Maldi Orlovi- Dušanovac žuti (03) |
|
|
|
|
BALON FUT, AUTOKOMANDA, 2006 godište
Subota 22.02.2014 |
Nedelja 23.02.2014 |
|
08.20 Dušanovac žuti-Trijumf |
09.00 Pionir – Petlić |
09.00 Altina 1- Olimpik 1 |
09.40 Altina 2- Winner beli |
09.40 Zmajevi-Viktorija Star |
10.20 Fer play- Winner plavi |
10.20 Primera- Internacional |
11.00 Lion-Fer play |
11.00 Kmf NBGD-Rojal |
11.40 Olimpik 2- Dušanovac plavi |
11.40 Rad-Mondijal |
12.20 Atakante- Dušanovac crveni |
12.20 Žarkovo-Fut |
BALON BRAZIL , HALA PIONIR
Nedelja 23.02.2014 |
|
08.50 Winner plavi—Kmf Zemun šf (04) |
|
09.30 Winner beli- Soccer mr (04) |
|
10.20 Internacional- Milenijum (05) |
|
11.00 Banja- Lion 1 (05) |
|
11.40 Banja- Viktorija Star (03) |
|
12.20 Fortuna- Altina 1 (05) |
|
|
|
|
|