BALON ENFILD , SPORTSKI CENTAR INGE- 2002. godište
Subota 01.02.2014 |
|
|
|
09.00 Winner plavi-Zmajevi 2 |
|
09.40 Lion 1- Zmajevi 1 |
|
10.20 Trijumf- Vizard |
|
11.00 Olimpik 1-Rad 1 |
|
11.40 Olimpik 2- Fer play |
|
12.20 Mondijal – Rad 2 |
|
13.00 Ada 2- Rad 2001 |
|
13.40 Ada 1-Kej |
|
14.20 Primera – Polet 2001 |
|
15.00 Bežanija 2- Atletico |
|
15.40 Bežanija 1-Royal |
|
16.20 Rojal 2001- Atacante |
|
BALON BUBAMARA , HAJDUK STANKOVA 2
Subota 01.02.2014 |
Nedelja 02.02.2014 |
08.40 Olimp plavi-Žarkovo PE (03) |
08.40 Dušanovac crveni – Olimpik 2 (05) |
09.20 Dušanovac plavi – Rad (03) |
09.20 Leštane – Mladi Orlovi (05) |
10.00 Dušanovac žuti-Zmajevi (03) |
10.00 Viktorija Star-Mladi Orlovi (03) |
10.40 Viktorija Star- Fer play 1 (04) |
10.40 Viktorija Star- Olimpik 1 (05) |
11.20 Royal 2- Zmajevi (04) |
11.20 Petlić 1- Olimpik 1 (04) |
12.00 Dušanovac žuti – Fer play (05) |
12.00 Petlić 1- Fortuna (05) |
12.40 Dušanovac plavi – Atacante (05) |
12.40 Rad- Atacante (04) |
13.20 Dušanovac žuti- Žarkovo zeleni (04) |
13.20 Atacante- Trijumf 2 (03) |
14.00 Rojal- KMf NBGD (05) |
|
14.40 Lion 1- Mondijal (05) |
|
15.20 Banja- Mondijal (03) |
|
16.00 Leštane- Royal (03) |
|
16.40 Banja- Trijumf (05) |
|
17.20 Atletico-Trijumf (04) |
|
BALON BRODARAC, NOVI BEOGRAD
Subota 01.02.2014 |
Nedelja 01.02.2014 |
12:00 Brodarac 2- Fut (04) |
12.00 Brodarac 1 – Poletarac sz (04) |
12.40 Sporting- Winner beli (03) |
12.40 Altina 2 – Polet 2 (03) |
13.20 Altina 2 – Dušanovac crveni (04) |
13:20 Altina 1– Olimpik 1 (03) |
14.00 Kej-Milenijum (03) |
14:00 Kmf Zemun šf- Petlić 1 (03) |
14.40 Rad- Žarkovo zeleni (05) |
14:40 Olimpik 3 – Petlić 2 (04) |
15.20 Olimpik 2 – Žarkvo plavi (04) |
15:20 Kmf Zemun šf - Altina 1 (04) |
|
|
BALON KOŠUTNJAK PIONIR, PIONIRSKI GRAD
Subota 01.02.2014 |
Nedelja 01.02.2014 |
|
|
10.00 Pionir- Kmf Zemun šf (05) |
11.00 Ada- Trijumf (03) |
10.40 Pionir – Fer play 2 (04) |
11.40 Primera- Mondijal (04) |
11.20 Ada – Lion 1 (04) |
12.20 Nacional- Soccer (04) |
12.00 Soko – Dušanovac plavi (04) |
13.00 Mladi Orlovi– Royal 1 (04) |
12.40 Milenijum-Žarkovo PE (05) |
13.40 Primera-Beosoccer (03) |
13.20 Vuk-Dunav (03) |
|
14:00 Vuk- Winner plavi (04) |
|
|
|
|
|
|
|
BALON FUT, AUTOKOMANDA, 2006 godište
Subota 01.02.2014 |
Nedelja 01.02.2014 |
08.20 Dušanovac žuti-Dušan Silni |
|
09.00 Dušanovac plavi-Winner beli |
09.00 Viktorija Star-Royal |
09.40 Altina 2- Dušanovac crveni |
09.40 Petlić Sd- Primera |
10.20 Fut-Altina 1 |
10.20 Rad-Pionir |
11.00 Lion- Winner plavi |
11.00 Zmajevi-Kmf NBGD |
11.40 Olimpik 1-Fer play |
11.40 Mondijal-Internacional |
12.20 Trijumf-Žarkovo |
12.20 Olimpik 2- Atacante |
BALON BRAZIL , HALA PIONIR
Subota 01.02.2013 |
|
08.40 Winner plavi-Altina 1 (05) |
|
09.20 Winner beli-Žarkovo beli (05) |
|
10.00 Winner žuti- Žarkovo beli (04) |
|
10.40 Winner plavi-Lion 1 (03) |
|
11.20 Internacional – Polet (05) |
|
12.00 Winner beli-Žarkvo PE (04) |
|
12.40 Rad 2- Olimpik 3 (03) |
|
13.20 Olimp beli-Olimpik 2 (03) |
|