Mikro 2012
Izaberite takmičenje za koje želite pogledati raspored odigravanja utakmica, tabelu i rezultate.
Vrsta:
Region:
Liga:
Takmičenje:
 
Lista prijavljenih ekipa - ukupno 151
Filter
1
28 JUN
28. Jun, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
2
Af Đokić
AF Djokić, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
3
Af Đokić
AF Djokić, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
4
Akademija Bambi
Akademija Bambi, Zrenjanin, Reg. Vojvodina
5
Akademija Bambi
Akademija Bambi, , Reg. Vojvodina
6
Akademija fudbala 1
Akademija fudbala Lazarevac, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
7
Akademija fudbala 1
Akademija fudbala Lazarevac, , Reg. Zapadna Srbija i KiM
8
Akademija fudbala 2
Akademija fudbala Lazarevac, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
9
Apolon
Apolon, Čačak-Kraljevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
10
Apolon
Apolon, , Reg. Zapadna Srbija i KiM
11
Arena
Fk Arena, Nova Pazova, Reg. Vojvodina
12
Arena Sport
FK Arena Sport, , Reg. Zapadna Srbija i KiM
13
Atacante
Atacante, Beograd, Reg. Beograd
14
Atletiko
Atletiko, Niš, Reg. Istočna Srbija
15
Atletiko
Atletiko, , Reg. Istočna Srbija
16
Atletiko crni
Atletiko, Niš, Reg. Istočna Srbija
17
Bečkerek
Bečkerek 023, Zrenjanin, Reg. Vojvodina
18
Bečkerek
Bečkerek 023, , Reg. Vojvodina
19
Brezovica 2012
FK Brezovica, Gračanica, Reg. Istočna Srbija
20
Bubamara 1
Fk Bubamara 91, Čačak-Kraljevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
21
Bubamara 2
Fk Bubamara 91, Čačak-Kraljevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
22
Budućnost
FK Budućnost Popovac, Niš, Reg. Istočna Srbija
23
Budućnost-Krušik
Budućnost Krušik, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
24
Cankovic
FK Cankovic, Nova Pazova, Reg. Vojvodina
25
Coerver junior FA 12
Coerver junior FA, Vršac, Reg. Vojvodina
26
Crvena Zvezda
Crvena Zvezda, Beograd, Reg. Beograd
27
Crvena Zvezda
Crvena Zvezda, ,
28
Crvena Zvezda Vojvoda Stepa
Crvena Zvezda Vojvoda Stepa, Kikinda, Reg. Vojvodina
29
Duel Juniors
Duel Juniors, Kruševac, Reg. Istočna Srbija
30
Duel Juniors
Duel Juniors, , Reg. Istočna Srbija
31
Dunav
FK Dunav, Nova Pazova, Reg. Vojvodina
32
Dunav
FK Dunav, , Reg. Vojvodina
33
EL Maestro
El Maestro, Nova Pazova, Reg. Vojvodina
34
Fer plej
Fer Plej, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
35
Filip Filipović
Filip Filipović, Niš, Reg. Istočna Srbija
36
Filip Filipović
Filip Filipović, , Reg. Istočna Srbija
37
Filip Filipovic Plavi
Filip Filipović, Niš, Reg. Istočna Srbija
38
FK ARES
Ares, Čačak-Kraljevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
39
FK ARES
Ares, , Reg. Zapadna Srbija i KiM
40
FK Boban Negotin
OFK Boban, Majdanpek, Reg. Istočna Srbija
41
FK Borac Šajkaš
FK Borac, Novi Sad, Reg. Vojvodina
42
FK Borac Šajkaš
FK Borac, , Reg. Vojvodina
43
FK Brodoremont
FK Brodoremont, Majdanpek, Reg. Istočna Srbija
44
FK Brodoremont
FK Brodoremont, , Reg. Istočna Srbija
45
FK Cepelin
FK Cepelin, Velika Plana, Reg. Zapadna Srbija i KiM
46
FK DUNAV BP
FK Dunav, Odžaci, Reg. Vojvodina
47
FK GDM
ŠF GDM, Novi Sad, Reg. Vojvodina
48
FK GDM
ŠF GDM, , Reg. Vojvodina
49
FK Jagodina
FK Jagodina, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
50
FK Jagodina
FK Jagodina, , Reg. Istočna Srbija
51
FK Jednota
FK Jednota, Odžaci, Reg. Vojvodina
52
FK Junior
FK Junior, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
53
FK Junior
FK Junior, , Reg. Istočna Srbija
54
FK KOLASIN
Kolašin, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
55
Fk Kolonija 11421
FK Kolonija 11421, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
56
Fk Kolonija 11421
FK Kolonija 11421, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
57
FK KOSMET
Kosmet, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
58
FK Krila Krajine
FK Krila Krajine, Odžaci, Reg. Vojvodina
59
FK LAV Lapovo
FK Lav, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
60
Fk Mladi Borac
FK Mladi Borac, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
61
Fk Mladi Borac
FK Mladi Borac, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
62
FK ONE TEAM
FK ONE TEAM, Novi Sad, Reg. Vojvodina
63
FK Panter
FK Panter, Velika Plana, Reg. Zapadna Srbija i KiM
64
FK Plana
FK Plana, Velika Plana, Reg. Zapadna Srbija i KiM
65
Fk Radnicki
Radnički, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
66
Fk Radnicki
Radnički, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
67
FK Radnički Niš
Radnički Niš, Niš, Reg. Istočna Srbija
68
FK Radnički Niš
Radnički Niš, , Reg. Istočna Srbija
69
FK RUDAR
Fk Rudar, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
70
FK SENJAK BELI
FK Senjak, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
71
FK SENJAK BELI
FK Senjak, , Reg. Zapadna Srbija i KiM
72
FK SENJAK PLAVI
FK Senjak, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
73
Fk Sloboda
Fk Sloboda, Šabac M, Reg. Zapadna Srbija i KiM
74
FK SOCANICA
FK Sočanica, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
75
Fk Srem
FK Srem SM, Šabac M, Reg. Zapadna Srbija i KiM
76
Fk Sunce Ruma
FK Sunce Ruma, Šabac M, Reg. Zapadna Srbija i KiM
77
FK Trgovački
FK Trgovački, Velika Plana, Reg. Zapadna Srbija i KiM
78
FK Trgovački
FK Trgovački, , Reg. Zapadna Srbija i KiM
79
FK TRON
FK Tron, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
80
FK TRON
FK Tron, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
81
Fk Tvrdjava
FK Tvrđava Bač, Odžaci, Reg. Vojvodina
82
Fk ZSK 12
ZSK, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
83
FK-ZŠF Petlić
FK-ZŠF Petlić, Zrenjanin, Reg. Vojvodina
84
FKViola035 2012 -2
FK Viola 035, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
85
FRIKIK 1
Free Kick, Niš, Reg. Istočna Srbija
86
FRIKIK 2
Free Kick, Niš, Reg. Istočna Srbija
87
Galaxy 12
Galaxy, Vršac, Reg. Vojvodina
88
Gaučosi
FK Gaučosi, Čačak-Kraljevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
89
Gracanica 2012
ŠF Gračanica, Gračanica, Reg. Istočna Srbija
90
Jadran
Fk Jadran, Nova Pazova, Reg. Vojvodina
91
Jedinstvo
Jedinstvo 2014, Zrenjanin, Reg. Vojvodina
92
Jedinstvo
Jedinstvo, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
93
Kać
FK Kać, Novi Sad, Reg. Vojvodina
94
Kalimero
Kalimero, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
95
Kiker
Kiker, Čačak-Kraljevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
96
KMF Miners
KMF Miners, Majdanpek, Reg. Istočna Srbija
97
Kristal 2018 12
SUF Kristal 2018, Vršac, Reg. Vojvodina
98
Lehel
Lehel, Zrenjanin, Reg. Vojvodina
99
Lider Beli
F.K. Lider, Odžaci, Reg. Vojvodina
100
Lider Beli
F.K. Lider, , Reg. Vojvodina
101
LIDER Crni
F.K. Lider, Odžaci, Reg. Vojvodina
102
Meridiana
Meridiana, Novi Sad, Reg. Vojvodina
103
Mladi Vukovi
Mladi Vukovi, Kikinda, Reg. Vojvodina
104
Mladi Vukovi
Mladi Vukovi, , Reg. Vojvodina
105
Mundijal Pančevo
Mundijal Pančevo, Beograd, Reg. Beograd
106
Nika
FK Nika, Beograd, Reg. Beograd
107
Obilić
Obilić, Kikinda, Reg. Vojvodina
108
OFK DIF
OFK Dif, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
109
OFK DIF BELI
OFK Dif, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
110
OFK Gol
OFK Gol, Beograd, Reg. Beograd
111
OFK Gol
OFK Gol, ,
112
OFK Morava2012Cice 2012
OFK Morava 2012, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
113
OFK Požega
OFK Požega, Čačak-Kraljevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
114
Ofk Šabac
OFK Šabac, Šabac M, Reg. Zapadna Srbija i KiM
115
OFK SLAVIJA NS
OFK Slavija NS, Novi Sad, Reg. Vojvodina
116
Ofk Sunrise
OFK Sunrise, Šabac M, Reg. Zapadna Srbija i KiM
117
Ofk Sunrise
OFK Sunrise, , Reg. Zapadna Srbija i KiM
118
OFK Vranić
OFK Vranić, Čačak-Kraljevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
119
OFK Vršac
OFK Vršac, Vršac, Reg. Vojvodina
120
OFK Vršac
OFK Vršac, , Reg. Vojvodina
121
Petlić
Petlić SD, Beograd, Reg. Beograd
122
Prof.Bolesnikov
FK Prof.Bolesnikov, Novi Sad, Reg. Vojvodina
123
Proleter
FK Proleter, Zrenjanin, Reg. Vojvodina
124
Proleter 12
Proleter, Vršac, Reg. Vojvodina
125
Radnicki
Fk Radnički, Nova Pazova, Reg. Vojvodina
126
Radnički narandzasti
FK Radnički Valjevo, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
127
Radnički plavi
FK Radnički Valjevo, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
128
Ratar 12
Ratar, Vršac, Reg. Vojvodina
129
Real 28 1
Real 28, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
130
Real 28 2
Real 28, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
131
RFK Majdanpek
RFK Majdanpek, Majdanpek, Reg. Istočna Srbija
132
Ribnica
Ribnica, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
133
Šf Brajović
SFU Brajović, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
134
Šf Brajović
SFU Brajović, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
135
Šf Brajović
SFU Brajović, , Reg. Zapadna Srbija i KiM
136
Šf Derbi 1
Fk Derbi 2017, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
137
Šf Derbi 1
Fk Derbi 2017, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
138
Šf Derbi 1
Fk Derbi 2017, , Reg. Zapadna Srbija i KiM
139
Šf Derbi 2
Fk Derbi 2017, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
140
Šf Derbi 2
Fk Derbi 2017, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
141
Sk Ruma
SK Ruma, Šabac M, Reg. Zapadna Srbija i KiM
142
Soko Maestri
Soko, Beograd, Reg. Beograd
143
Tešnjar
Tešnjar, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
144
Viola 035
FK Viola 035, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
145
Viola 035
FK Viola 035, , Reg. Istočna Srbija
146
Viola Despotovac
FK Viola, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
147
Viola Despotovac
FK Viola, , Reg. Istočna Srbija
148
Vitez
Vitez, Niš, Reg. Istočna Srbija
149
Vojvodina CC 12
Vojvodina, Vršac, Reg. Vojvodina
150
Žarkovo Plavi
Žarkovo, Beograd, Reg. Beograd
151
Železničar
Železničar, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
 
POMOĆ