Midi 2010
Izaberite takmičenje za koje želite pogledati raspored odigravanja utakmica, tabelu i rezultate.
Vrsta:
Region:
Liga:
Takmičenje:
 
Lista prijavljenih ekipa - ukupno 231
Filter
1
Ada
Ada, Beograd, Reg. Beograd
2
Ada
Ada, Beograd, Reg. Beograd
3
Af Đokić
AF Djokić, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
4
Af Đokić
AF Djokić, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
5
Akademija Bambi
Akademija Bambi, Zrenjanin, Reg. Vojvodina
6
Akademija Bambi
Akademija Bambi, , Reg. Vojvodina
7
Akademija Bambi crveni
Akademija Bambi, Zrenjanin, Reg. Vojvodina
8
Akademija fudbala 1
Akademija fudbala Lazarevac, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
9
Akademija fudbala 2
Akademija fudbala Lazarevac, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
10
Arena
Fk Arena, Nova Pazova, Reg. Vojvodina
11
Atacante
Atacante, Beograd, Reg. Beograd
12
Atacante
Atacante, Beograd, Reg. Beograd
13
Atletiko
Atletiko, Niš, Reg. Istočna Srbija
14
Bambi
Bambi, Beograd, Reg. Beograd
15
Bečkerek
Bečkerek 023, Zrenjanin, Reg. Vojvodina
16
Beosoccer
Beosoccer, Beograd, Reg. Beograd
17
Beosoccer
Beosoccer, Beograd, Reg. Beograd
18
Brezovica 2010
FK Brezovica, Gračanica, Reg. Istočna Srbija
19
Buducnost
Buducnost, Nova Pazova, Reg. Vojvodina
20
Buducnost
Buducnost, Nova Pazova, Reg. Vojvodina
21
Budućnost
FK Budućnost Popovac, Niš, Reg. Istočna Srbija
22
Budućnost-Krušik
Budućnost Krušik, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
23
Cankovic
FK Cankovic, Nova Pazova, Reg. Vojvodina
24
Coerver Junior FA
Coerver junior FA, Vršac, Reg. Vojvodina
25
Coerver Junior FA
Coerver junior FA, , Reg. Vojvodina
26
Crvena Zvezda
Crvena Zvezda, Beograd, Reg. Beograd
27
Crvena Zvezda
Crvena Zvezda, Beograd, Reg. Beograd
28
Crvena Zvezda
Crvena Zvezda, ,
29
Delija
Delija, Kikinda, Reg. Vojvodina
30
Dfk Polet Dorćol
Polet Dorćol, Beograd, Reg. Beograd
31
Duel Juniors
Duel Juniors, Kruševac, Reg. Istočna Srbija
32
Duel Juniors
Duel Juniors, , Reg. Istočna Srbija
33
Dunav
FK Dunav, Nova Pazova, Reg. Vojvodina
34
Dušanovac 1
Dušanovac, Beograd, Reg. Beograd
35
Dušanovac 2
Dušanovac, Beograd, Reg. Beograd
36
Dušanovac 3
Dušanovac, Beograd, Reg. Beograd
37
Dušanovac 4
Dušanovac, Beograd, Reg. Beograd
38
F.K. Guca
Guča, Čačak-Kraljevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
39
FA COERVER NOVI PAZAR
FA Corever, Novi Pazar, Reg. Zapadna Srbija i KiM
40
Fer plej
Fer Plej, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
41
Fer plej 2
Fer Plej, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
42
Fer plej2
Fer Plej, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
43
Filip Filipovic Beli
Filip Filipović, Niš, Reg. Istočna Srbija
44
Filip Filipovic Teget
Filip Filipović, Niš, Reg. Istočna Srbija
45
Filip Filipovic Žuti
Filip Filipović, Niš, Reg. Istočna Srbija
46
FK ARES
Ares, Čačak-Kraljevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
47
FK Bačka 1923
FK Bačka Đurđevo, Novi Sad, Reg. Vojvodina
48
FK Boban Negotin
OFK Boban, Majdanpek, Reg. Istočna Srbija
49
FK Borac Šajkaš
FK Borac, Novi Sad, Reg. Vojvodina
50
FK Brodoremont Kladovo
FK Brodoremont, Majdanpek, Reg. Istočna Srbija
51
Fk Buducnost Savino Selo
FK Buducnost, Novi Sad, Reg. Vojvodina
52
FK DUNAV BP
FK Dunav, Odžaci, Reg. Vojvodina
53
FK Dunavac
FK Dunavac, Smederevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
54
FK GDM
ŠF GDM, Novi Sad, Reg. Vojvodina
55
FK JAGODINA 2010
FK Jagodina, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
56
Fk Jasenica
Fk Jasenica 2017, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
57
Fk Jasenica
Fk Jasenica 2017, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
58
Fk Jedinstvo
FK Jedinstvo, Novi Sad, Reg. Vojvodina
59
FK Jednota
FK Jednota, Odžaci, Reg. Vojvodina
60
FK Junior
FK Junior, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
61
FK KOLASIN
Kolašin, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
62
Fk Kolonija 11421
FK Kolonija 11421, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
63
Fk Kolonija 11421
FK Kolonija 11421, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
64
FK KOSMET
Kosmet, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
65
Fk Krila Krajine
FK Krila Krajine, Odžaci, Reg. Vojvodina
66
Fk Krila Krajine
FK Krila Krajine, , Reg. Vojvodina
67
FK Lužnica
FK Lužnica, Pirot, Reg. Istočna Srbija
68
FK Napredak
FK Napredak, Velika Plana, Reg. Zapadna Srbija i KiM
69
FK NOVI PAZAR
FK Novi Pazar, Novi Pazar, Reg. Zapadna Srbija i KiM
70
FK ONE TEAM
FK ONE TEAM, Novi Sad, Reg. Vojvodina
71
FK ONE TEAM CRNI
FK ONE TEAM, Novi Sad, Reg. Vojvodina
72
FK Panter
FK Panter, Velika Plana, Reg. Zapadna Srbija i KiM
73
FK PAZAR JUNIORS 1
FK Pazar Juniors, Novi Pazar, Reg. Zapadna Srbija i KiM
74
FK PAZAR JUNIORS 2
FK Pazar Juniors, Novi Pazar, Reg. Zapadna Srbija i KiM
75
FK Petlic
Petlić SD, Smederevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
76
FK Petlic
Petlić SD, , Reg. Zapadna Srbija i KiM
77
FK Plana
FK Plana, Velika Plana, Reg. Zapadna Srbija i KiM
78
Fk Podrinje
Fk Podrinje, Šabac M, Reg. Zapadna Srbija i KiM
79
FK Presing
Presing, Smederevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
80
Fk Radnicki
Radnički, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
81
Fk Radnicki
Radnički, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
82
FK Radnicki PDM
FK Mladenovac, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
83
FK Radnicki PDM
FK Mladenovac, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
84
FK Radnički Pirot
FK Radnički, Pirot, Reg. Istočna Srbija
85
FK Radnički Pirot
FK Radnički, , Reg. Istočna Srbija
86
Fk Radnički Sm
FK Radnički SM, Šabac M, Reg. Zapadna Srbija i KiM
87
Fk Radnički Sm 2
FK Radnički SM, Šabac M, Reg. Zapadna Srbija i KiM
88
FK RUDAR
Fk Rudar, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
89
FK Senjak beli
FK Senjak, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
90
FK Senjak beli
FK Senjak, , Reg. Zapadna Srbija i KiM
91
FK SENJAK PLAVI
FK Senjak, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
92
Fk Sloboda
Fk Sloboda, Šabac M, Reg. Zapadna Srbija i KiM
93
Fk Sloga
FK Sloga, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
94
Fk Sloga
FK Sloga, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
95
Fk Sloga
FK Sloga, , Reg. Zapadna Srbija i KiM
96
FK SOCANICA
FK Sočanica, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
97
FK Sparta
Fk Sparta, Smederevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
98
Fk Srem
FK Srem SM, Šabac M, Reg. Zapadna Srbija i KiM
99
Fk Sunce Ruma
FK Sunce Ruma, Šabac M, Reg. Zapadna Srbija i KiM
100
FK Trgovački
FK Trgovački, Velika Plana, Reg. Zapadna Srbija i KiM
101
FK Trgovački
FK Trgovački, , Reg. Zapadna Srbija i KiM
102
FK TRON
FK Tron, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
103
FK TRON
FK Tron, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
104
Fk Tvrdjava
FK Tvrđava Bač, Odžaci, Reg. Vojvodina
105
Fk ZSK 10 BELI
ZSK, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
106
Fk ZSK 10 PLAVI
ZSK, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
107
Foot
Foot, Beograd, Reg. Beograd
108
Foot
Foot, Beograd, Reg. Beograd
109
FRIKIK 1
Free Kick, Niš, Reg. Istočna Srbija
110
FRIKIK 2
Free Kick, Niš, Reg. Istočna Srbija
111
FU DANDY
FU Dandy, Novi Pazar, Reg. Zapadna Srbija i KiM
112
Gaučosi
FK Gaučosi, Čačak-Kraljevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
113
Gaučosi
FK Gaučosi, , Reg. Zapadna Srbija i KiM
114
GFK Grocanski
Fk Grocanski, Smederevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
115
Gračanica
ŠF Gračanica, Gračanica, Reg. Istočna Srbija
116
Gračanica
ŠF Gračanica, , Reg. Istočna Srbija
117
Jadran
Fk Jadran, Nova Pazova, Reg. Vojvodina
118
Jedinstvo
Jedinstvo 2014, Zrenjanin, Reg. Vojvodina
119
Jedinstvo
Jedinstvo, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
120
Jedinstvo Rumenka
, Novi Sad, Reg. Vojvodina
121
Kać
FK Kać, Novi Sad, Reg. Vojvodina
122
Kalimero
Kalimero, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
123
Karlsdorf 10
Karlsdorf, Vršac, Reg. Vojvodina
124
Kiker
Kiker, Čačak-Kraljevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
125
KMF Bor
KMF Bor, Majdanpek, Reg. Istočna Srbija
126
KMF Miners
KMF Miners, Majdanpek, Reg. Istočna Srbija
127
KMF Miners
KMF Miners, , Reg. Istočna Srbija
128
KMF Pirot
KMF Pirot, Pirot, Reg. Istočna Srbija
129
KMF RAŠKA
KMF RAŠKA, Novi Pazar, Reg. Zapadna Srbija i KiM
130
Knez Lazar
Knez Lazar, Kruševac, Reg. Istočna Srbija
131
Knez Lazar
Knez Lazar, , Reg. Istočna Srbija
132
Kolubara 1
Kolubara, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
133
Kolubara 2
Kolubara, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
134
Kolubara 3
Kolubara, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
135
Kopernikus Železničar
Kopernikus Železničar, Niš, Reg. Istočna Srbija
136
Kozara
Kozara, Kikinda, Reg. Vojvodina
137
Kozara
Kozara, , Reg. Vojvodina
138
Kristal 2018
SUF Kristal 2018, Vršac, Reg. Vojvodina
139
Kristal 2018
SUF Kristal 2018, , Reg. Vojvodina
140
KRUŠEVAC
Kruševac, Kruševac, Reg. Istočna Srbija
141
LIBERO KIDS
Libero Kids, Kruševac, Reg. Istočna Srbija
142
LIDER
F.K. Lider, Odžaci, Reg. Vojvodina
143
Meridiana
Meridiana, Novi Sad, Reg. Vojvodina
144
Meridiana
Meridiana, , Reg. Vojvodina
145
Meridiana Plavi
Meridiana, Novi Sad, Reg. Vojvodina
146
Mladi Vukovi
Mladi Vukovi, Kikinda, Reg. Vojvodina
147
Mladost Preljina
FK Mladost Preljina, Čačak-Kraljevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
148
Mladost Preljina
FK Mladost Preljina, , Reg. Zapadna Srbija i KiM
149
Mladost-Baroševac
Mladost, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
150
Mondial
Mondial, Beograd, Reg. Beograd
151
Mondial
Mondial, Beograd, Reg. Beograd
152
Mundijal Pančevo
Mundijal Pančevo, Beograd, Reg. Beograd
153
Mungosi 2
Mungosi, Beograd, Reg. Beograd
154
Nacional beli
Nacional, Niš, Reg. Istočna Srbija
155
Nacional crveni
Nacional, Niš, Reg. Istočna Srbija
156
Nacional Ljubicasti
Nacional, Niš, Reg. Istočna Srbija
157
Nacional Ljubicasti
Nacional, , Reg. Istočna Srbija
158
Nika
FK Nika, Beograd, Reg. Beograd
159
Nika
FK Nika, ,
160
OFK Bačka
OFK Bačka, Odžaci, Reg. Vojvodina
161
OFK DIF
OFK Dif, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
162
OFK DIF BELI
OFK Dif, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
163
OFK Gol
OFK Gol, Beograd, Reg. Beograd
164
OFK Morava2012Cice 2010
OFK Morava 2012, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
165
OFK Poreč 1932
FK Poreč, Majdanpek, Reg. Istočna Srbija
166
OFK RAS
OFK Ras, Novi Pazar, Reg. Zapadna Srbija i KiM
167
Ofk Šabac
OFK Šabac, Šabac M, Reg. Zapadna Srbija i KiM
168
Ofk Šabac
OFK Šabac, , Reg. Zapadna Srbija i KiM
169
OFK SLAVIJA NS
OFK Slavija NS, Novi Sad, Reg. Vojvodina
170
Ofk Sunrise
OFK Sunrise, Šabac M, Reg. Zapadna Srbija i KiM
171
OFK Vršac A 10
OFK Vršac, Vršac, Reg. Vojvodina
172
OFK Vršac B 10
OFK Vršac, Vršac, Reg. Vojvodina
173
Omladinac
Omladinac, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
174
Orlići
Orlići, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
175
Orlići
Orlići, , Reg. Istočna Srbija
176
OŠ Paja Jovanović 10
OŠ Paja Jovanovic, Vršac, Reg. Vojvodina
177
Petlić
Petlić SD, Beograd, Reg. Beograd
178
Plandište 10
Plandište, Vršac, Reg. Vojvodina
179
Prof.Bolesnikov
FK Prof.Bolesnikov, Novi Sad, Reg. Vojvodina
180
Prof.Bolesnikov
FK Prof.Bolesnikov, , Reg. Vojvodina
181
Prof.Bolesnikov žuti
FK Prof.Bolesnikov, Novi Sad, Reg. Vojvodina
182
Proleter
FK Proleter, Zrenjanin, Reg. Vojvodina
183
Proleter 10
Proleter, Vršac, Reg. Vojvodina
184
Proleter crveno-beli
FK Proleter, Zrenjanin, Reg. Vojvodina
185
Radnički
Fk Radnički, Nova Pazova, Reg. Vojvodina
186
Radnički
Fk Radnički, , Reg. Vojvodina
187
Radnicki beli
Radnički Niš, Niš, Reg. Istočna Srbija
188
Radnički narandzasti
FK Radnički Valjevo, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
189
Radnički Niš crveni
Radnički Niš, Niš, Reg. Istočna Srbija
190
Radnički Niš crveni
Radnički Niš, , Reg. Istočna Srbija
191
Radnički plavi
FK Radnički Valjevo, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
192
Ratar 10
Ratar, Vršac, Reg. Vojvodina
193
Real Beli
Real, Niš, Reg. Istočna Srbija
194
Real Crveni
Real, Niš, Reg. Istočna Srbija
195
Real Plavi
Real, Niš, Reg. Istočna Srbija
196
RFK Majdanpek
RFK Majdanpek, Majdanpek, Reg. Istočna Srbija
197
Ribnica
Ribnica, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
198
Ropotovo 2010
ŠF Ropotovo, Gračanica, Reg. Istočna Srbija
199
Šf Derbi
Fk Derbi 2017, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
200
Šf Derbi
Fk Derbi 2017, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
201
Šf Despot
SFU Despot Osvajač, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
202
Šf Despot
SFU Despot Osvajač, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
203
ŠF Varga
ŠF Varga, Beograd, Reg. Beograd
204
SF ZVEZDA AR
Skola fudbala Kmf Ar, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
205
SFU Jedinstvo 2017
SFU Jedinstvo 2017, Novi Pazar, Reg. Zapadna Srbija i KiM
206
SFU Jedinstvo 2017
SFU Jedinstvo 2017, , Reg. Zapadna Srbija i KiM
207
Sk Ruma
SK Ruma, Šabac M, Reg. Zapadna Srbija i KiM
208
Sk Ruma
SK Ruma, , Reg. Zapadna Srbija i KiM
209
Slavija
F.K. Slavija, Odžaci, Reg. Vojvodina
210
Sloboda
Sloboda, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
211
Sloboda
Sloboda, , Reg. Zapadna Srbija i KiM
212
Sloboda Čačak
Sloboda, Čačak-Kraljevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
213
Soccer
Soccer MR, Beograd, Reg. Beograd
214
Sušica
FK Sušica, , Reg. Zapadna Srbija i KiM
215
Tešnjar
Tešnjar, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
216
Viola
FK Viola, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
217
Viola
FK Viola, , Reg. Istočna Srbija
218
Viola0352010
FK Viola 035, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
219
Vojvodina CC 10
Vojvodina, Vršac, Reg. Vojvodina
220
Vršac 10
Vršac, Vršac, Reg. Vojvodina
221
Vukovi
Vukovi, Niš, Reg. Istočna Srbija
222
Winner beli
Winner, Beograd, Reg. Beograd
223
Winner Plavi
Winner, Beograd, Reg. Beograd
224
Žarkovo Crveni
Žarkovo, Beograd, Reg. Beograd
225
Žarkovo Plavi
Žarkovo, Beograd, Reg. Beograd
226
Žarkovo Sivi
Žarkovo, Beograd, Reg. Beograd
227
Železničar
Železničar, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
228
ŽFK Jedinstvo Pirot
ŽFK Jedinstvo, Pirot, Reg. Istočna Srbija
229
ŽFK RADNIČKI
Žfk Radnički 2012, Niš, Reg. Istočna Srbija
230
ŽFK Žarkovo
Žfk Žarkovo, Beograd, Reg. Beograd
231
ŽRFK Majdanpek
ŽRFK Majdanpek, Majdanpek, Reg. Istočna Srbija
 
POMOĆ