Maxi 2009
Izaberite takmičenje za koje želite pogledati raspored odigravanja utakmica, tabelu i rezultate.
Vrsta:
Region:
Liga:
Takmičenje:
 
Lista prijavljenih ekipa - ukupno 222
Filter
1
28 JUN
28. Jun, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
2
Ada
Ada, Beograd, Reg. Beograd
3
Af Đokić
AF Djokić, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
4
Af Đokić
AF Djokić, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
5
Akademija Bambi
Akademija Bambi, Zrenjanin, Reg. Vojvodina
6
Akademija Bambi
Akademija Bambi, , Reg. Vojvodina
7
Akademija fudbala
Akademija fudbala Lazarevac, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
8
Akademija fudbala Arapovac
Akademija fudbala Lazarevac, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
9
Apolon 04
FK. Apolon 4, , Reg. Zapadna Srbija i KiM
10
ARENA
Arena, Niš, Reg. Istočna Srbija
11
AS 2009
FK AS, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
12
Atacante 1
Atacante, Beograd, Reg. Beograd
13
Atletiko
Atletiko, Niš, Reg. Istočna Srbija
14
Bambi 1
Bambi, Beograd, Reg. Beograd
15
Bambi 2
Bambi, Beograd, Reg. Beograd
16
Bečkerek
Bečkerek 023, Zrenjanin, Reg. Vojvodina
17
Bečkerek
Bečkerek 023, , Reg. Vojvodina
18
BLAGOTIN
FK Blagotin, Kruševac, Reg. Istočna Srbija
19
Brezovica 2009
FK Brezovica, Gračanica, Reg. Istočna Srbija
20
Bubamara
Fk Bubamara 91, Čačak-Kraljevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
21
Bubamara
Fk Bubamara 91, , Reg. Zapadna Srbija i KiM
22
Buducnost
Buducnost, Nova Pazova, Reg. Vojvodina
23
Budućnost
FK Budućnost Popovac, Niš, Reg. Istočna Srbija
24
Budućnost-Krušik
Budućnost Krušik, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
25
Cankovic
FK Cankovic, Nova Pazova, Reg. Vojvodina
26
CAR LAZAR
Car Lazar, Kruševac, Reg. Istočna Srbija
27
Coerver Junior beli
Coerver junior FA, Vršac, Reg. Vojvodina
28
Coerver Junior beli
Coerver junior FA, , Reg. Vojvodina
29
Coerver junior FA crveni 09
Coerver junior FA, Vršac, Reg. Vojvodina
30
Crvena Zvezda
Crvena Zvezda, Beograd, Reg. Beograd
31
Crvena Zvezda
Crvena Zvezda, Beograd, Reg. Beograd
32
Crvena Zvezda
Crvena Zvezda, ,
33
Crvena Zvezda 1
Crvena Zvezda, Beograd, Reg. Beograd
34
Crvena Zvezda 2
Crvena Zvezda, Beograd, Reg. Beograd
35
Crvena Zvezda Rusko Selo
Crvena zvezda, Kikinda, Reg. Vojvodina
36
Crvena Zvezda Vojvoda Stepa
Crvena Zvezda Vojvoda Stepa, Kikinda, Reg. Vojvodina
37
Crveni Orao
FK Crveni Orao, Nova Pazova, Reg. Vojvodina
38
Delija
Delija, Kikinda, Reg. Vojvodina
39
Dfk Polet Dorćol
Polet Dorćol, Beograd, Reg. Beograd
40
Dfk Polet Dorćol
Polet Dorćol, Beograd, Reg. Beograd
41
Dobrica 09
Dobrica, Vršac, Reg. Vojvodina
42
Duel Juniors
Duel Juniors, Kruševac, Reg. Istočna Srbija
43
Duel Juniors
Duel Juniors, , Reg. Istočna Srbija
44
Dunav
FK Dunav, Nova Pazova, Reg. Vojvodina
45
Dušanovac
Dušanovac, Beograd, Reg. Beograd
46
Dušanovac 2
Dušanovac, Beograd, Reg. Beograd
47
FA COERVER NOVI PAZAR
FA Corever, Novi Pazar, Reg. Zapadna Srbija i KiM
48
Fair play
Fair Play, Beograd, Reg. Beograd
49
Fenix
Fenix, Šabac S, Reg. Zapadna Srbija i KiM
50
Fenix
Fenix, , Reg. Zapadna Srbija i KiM
51
FENIX Svetlo Plavi
Fenix, Šabac S, Reg. Zapadna Srbija i KiM
52
FENIX Tamno Plavi
Fenix, Šabac S, Reg. Zapadna Srbija i KiM
53
Fer plej
Fer Plej, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
54
Filip Filipović
Filip Filipović, Niš, Reg. Istočna Srbija
55
Filip Filipović
Filip Filipović, , Reg. Istočna Srbija
56
FK Bačka Begeč
Bačka Begeč, Novi Sad, Reg. Vojvodina
57
FK BACKA Despotovo
FK Bačka Despotovo, Odžaci, Reg. Vojvodina
58
FK Balkanski Dimitrovgrad
FK Balkanski, Pirot, Reg. Istočna Srbija
59
FK BORAC
FK Borac NS, Novi Sad, Reg. Vojvodina
60
FK GDM
ŠF GDM, Novi Sad, Reg. Vojvodina
61
FK Guča
Guča, Čačak-Kraljevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
62
FK Hajduk Stapar
FK Hajduk - Stapar, Odžaci, Reg. Vojvodina
63
FK Jadar 07
FK JADAR 07, Šabac S, Reg. Zapadna Srbija i KiM
64
FK Jagodina 1
FK Jagodina, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
65
FK Jagodina 1
FK Jagodina, , Reg. Istočna Srbija
66
FK Jagodina 2 2009
FK Jagodina, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
67
Fk Jasenica
Fk Jasenica 2017, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
68
Fk Jasenica
Fk Jasenica 2017, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
69
Fk Jedinstvo
FK Jedinstvo, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
70
FK Jedintsvo
FK Jedinstvo, Novi Sad, Reg. Vojvodina
71
FK Jednota
FK Jednota, Odžaci, Reg. Vojvodina
72
FK Junior
FK Junior, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
73
FK KOLASIN
Kolašin, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
74
Fk Kolonija 11421
FK Kolonija 11421, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
75
Fk Kolonija 11421
FK Kolonija 11421, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
76
Fk Kolonija 11421
FK Kolonija 11421, , Reg. Zapadna Srbija i KiM
77
Fk Kolonija 11421 PLAVI
FK Kolonija 11421, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
78
Fk Kolonija 11421 PLAVI
FK Kolonija 11421, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
79
FK KOPAONIK
FK Kopaonik, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
80
FK KOSMET
Kosmet, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
81
FK krila Krajine Beli
FK Krila Krajine, Odžaci, Reg. Vojvodina
82
FK krila Krajine Crveni
FK Krila Krajine, Odžaci, Reg. Vojvodina
83
FK LAV Lapovo
FK Lav, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
84
FK Napredak
FK Napredak, Velika Plana, Reg. Zapadna Srbija i KiM
85
FK Novi Pazar
FK Novi Pazar, Novi Pazar, Reg. Zapadna Srbija i KiM
86
FK ONE TEAM
FK ONE TEAM, Novi Sad, Reg. Vojvodina
87
FK ONE TEAM CRNI
FK ONE TEAM, Novi Sad, Reg. Vojvodina
88
FK Panter
FK Panter, Velika Plana, Reg. Zapadna Srbija i KiM
89
FK Pazar Juniors
FK Pazar Juniors, Novi Pazar, Reg. Zapadna Srbija i KiM
90
FK Pazar Juniors
FK Pazar Juniors, , Reg. Zapadna Srbija i KiM
91
FK PAZAR JUNIORS 2
FK Pazar Juniors, Novi Pazar, Reg. Zapadna Srbija i KiM
92
FK Plana
FK Plana, Velika Plana, Reg. Zapadna Srbija i KiM
93
Fk Radnicki
Radnički, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
94
Fk Radnicki
Fk Radnicki, Šabac S, Reg. Zapadna Srbija i KiM
95
Fk Radnicki
Radnički, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
96
FK Radnički Pirot
FK Radnički, Pirot, Reg. Istočna Srbija
97
FK Radnički Pirot
FK Radnički, , Reg. Istočna Srbija
98
FK RUDAR
Fk Rudar, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
99
FK RUDAR CRNI
Fk Rudar, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
100
FK Senjak beli
FK Senjak, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
101
FK Senjak beli
FK Senjak, , Reg. Zapadna Srbija i KiM
102
FK SENJAK PLAVI
FK Senjak, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
103
Fk Sloga
FK Sloga, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
104
Fk Sloga
FK Sloga, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
105
FK Sofeks
FK Sofeks, Novi Sad, Reg. Vojvodina
106
FK Sofeks
FK Sofeks, , Reg. Vojvodina
107
FK Sofeks Crveni
FK Sofeks, Novi Sad, Reg. Vojvodina
108
FK Sofex
FK Sofeks, Novi Sad, Reg. Vojvodina
109
FK Sofex Crveni
, Novi Sad, Reg. Vojvodina
110
FK Sparta
Fk Sparta, Smederevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
111
FK Sutjeska
Sutjeska, Novi Sad, Reg. Vojvodina
112
FK Trgovački
FK Trgovački, Velika Plana, Reg. Zapadna Srbija i KiM
113
FK Trgovački
FK Trgovački, , Reg. Zapadna Srbija i KiM
114
FK TRON
FK Tron, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
115
FK TRON
FK Tron, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
116
Fk Tvrdjava
FK Tvrđava Bač, Odžaci, Reg. Vojvodina
117
FK Udarnik
FK Udarnik, Velika Plana, Reg. Zapadna Srbija i KiM
118
FK Železnik
Železnik, Beograd, Reg. Beograd
119
Fk ZSK 09
ZSK, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
120
FK-ZŠF Petlić
FK-ZŠF Petlić, Zrenjanin, Reg. Vojvodina
121
Foot
Foot, Beograd, Reg. Beograd
122
FRIKIK 1
Free Kick, Niš, Reg. Istočna Srbija
123
FRIKIK 2
Free Kick, Niš, Reg. Istočna Srbija
124
FU Dandy
FU Dandy, Novi Pazar, Reg. Zapadna Srbija i KiM
125
FU Dandy
FU Dandy, , Reg. Zapadna Srbija i KiM
126
Gračanica
ŠF Gračanica, Gračanica, Reg. Istočna Srbija
127
Gračanica
ŠF Gračanica, , Reg. Istočna Srbija
128
Jedinstvo
Jedinstvo, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
129
Jedinstvo Rumenka
, Novi Sad, Reg. Vojvodina
130
Kalimero
Kalimero, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
131
Karadjordje 08
Karađorđe, Čačak-Kraljevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
132
Kolubara
Kolubara, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
133
Kolubara
Kolubara, , Reg. Zapadna Srbija i KiM
134
Kolubara 2
Kolubara, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
135
Kristal 2018 09
SUF Kristal 2018, Vršac, Reg. Vojvodina
136
Kruševac ŠF CZ
Kruševac, Kruševac, Reg. Istočna Srbija
137
Kruševac ŠF CZ
Kruševac, , Reg. Istočna Srbija
138
LIDER
F.K. Lider, Odžaci, Reg. Vojvodina
139
Lion 1
Lion, Beograd, Reg. Beograd
140
Meridiana
Meridiana, Novi Sad, Reg. Vojvodina
141
Meridiana
Meridiana, , Reg. Vojvodina
142
Meridiana Plavi
Meridiana, Novi Sad, Reg. Vojvodina
143
Mineralac 2009
ŠF Mineralac - Klokot, Gračanica, Reg. Istočna Srbija
144
Mladi Vukovi
Mladi Vukovi, Kikinda, Reg. Vojvodina
145
Mladi Vukovi
Mladi Vukovi, , Reg. Vojvodina
146
Mondial
Mondial, Beograd, Reg. Beograd
147
Mundijal Pančevo
Mundijal Pančevo, Beograd, Reg. Beograd
148
Mungosi 1
Mungosi, Beograd, Reg. Beograd
149
Mungosi 2
Mungosi, Beograd, Reg. Beograd
150
Nika
FK Nika, Beograd, Reg. Beograd
151
Obilić
Obilić, Kikinda, Reg. Vojvodina
152
OFK Bačka
OFK Bačka, Odžaci, Reg. Vojvodina
153
OFK Bačka
OFK Bačka, , Reg. Vojvodina
154
OFK Bačka beli
OFK Bačka, Odžaci, Reg. Vojvodina
155
OFK DIF
OFK Dif, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
156
OFK DIF
OFK Dif, , Reg. Zapadna Srbija i KiM
157
OFK DIF BELI
OFK Dif, Kosovska Mitrovica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
158
OFK Gol
OFK Gol, Beograd, Reg. Beograd
159
Ofk Gol
OFK Gol, Beograd, Reg. Beograd
160
OFK Morava Ćićevac
OFK Morava 2012, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
161
OFK Morava Ćićevac
OFK Morava 2012, , Reg. Istočna Srbija
162
Ofk Osečina
Osečina, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
163
OFK Osipaonica
Osipaonica, Smederevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
164
OFK Šabac
OFK Šabac, Nova Pazova, Reg. Vojvodina
165
OFK Šabac
OFK Šabac, , Reg. Vojvodina
166
OFK Slavija
OFK Slavija NS, Novi Sad, Reg. Vojvodina
167
OFK Vršac A 09
OFK Vršac, Vršac, Reg. Vojvodina
168
OFK Vršac B 09
OFK Vršac, Vršac, Reg. Vojvodina
169
Olimpik
Olimpik, Beograd, Reg. Beograd
170
Omladinac
Omladinac, Nova Pazova, Reg. Vojvodina
171
Omladinac
Omladinac, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
172
Omladinac
Omladinac, , Reg. Zapadna Srbija i KiM
173
orlici 09
Orlići, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
174
Petlić
Petlić SD, Beograd, Reg. Beograd
175
Petlić
Petlić SD, ,
176
Prijevor
Prijevor, Čačak-Kraljevo, Reg. Zapadna Srbija i KiM
177
Prof.Bolesnikov
FK Prof.Bolesnikov, Novi Sad, Reg. Vojvodina
178
Proleter
FK Proleter, Zrenjanin, Reg. Vojvodina
179
Proleter 09
Proleter, Vršac, Reg. Vojvodina
180
Proleter 2
FK Proleter, Zrenjanin, Reg. Vojvodina
181
Radnicki
Fk Radnički, Nova Pazova, Reg. Vojvodina
182
Radnicki beli
Radnički Niš, Niš, Reg. Istočna Srbija
183
Radnički narandzasti
FK Radnički Valjevo, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
184
Radnički Niš crveni
Radnički Niš, Niš, Reg. Istočna Srbija
185
Radnički Niš crveni
Radnički Niš, , Reg. Istočna Srbija
186
Radnički plavi
FK Radnički Valjevo, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
187
Radnički Šid
Radnički Šid, Šabac S, Reg. Zapadna Srbija i KiM
188
Ropotovo 2009
ŠF Ropotovo, Gračanica, Reg. Istočna Srbija
189
Royal
FC Royal, Beograd, Reg. Beograd
190
Šf Derbi
Fk Derbi 2017, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
191
Šf Derbi
Fk Derbi 2017, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
192
ŠF Despot
SFU Despot Osvajač, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
193
ŠF Despot
SFU Despot Osvajač, Smederevska Palanka, Reg. Zapadna Srbija i KiM
194
ŠF Despot
SFU Despot Osvajač, , Reg. Zapadna Srbija i KiM
195
SFU JEDINSTVO 2017
SFU Jedinstvo 2017, Novi Pazar, Reg. Zapadna Srbija i KiM
196
SFU JEDINSTVO 2017 TUTIN
ŠF Jedinstvo, Novi Pazar, Reg. Zapadna Srbija i KiM
197
Sloboda
Sloboda, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
198
Sloga BNS 09
Sloga Bantsko N. S., Vršac, Reg. Vojvodina
199
Soccer
Soccer MR, Beograd, Reg. Beograd
200
Soccer
Soccer MR, Beograd, Reg. Beograd
201
Stari grad
ŠF Stari grad, Beograd, Reg. Beograd
202
Sveta Srbija 2009
FK Sveta Srbija, Gračanica, Reg. Istočna Srbija
203
TEK Sloga
TEK Sloga, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
204
Tešnjar
Tešnjar, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
205
Viola 2009
FK Viola, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
206
VioLA035 09 - 2
FK Viola 035, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
207
Viola035 2009-1
FK Viola 035, Jagodina, Reg. Istočna Srbija
208
Vojvode
Vojvode, Mionica, Reg. Zapadna Srbija i KiM
209
Vojvodina CC 09
Vojvodina, Vršac, Reg. Vojvodina
210
Vršac 09
Vršac, Vršac, Reg. Vojvodina
211
Vuk 1
Vuk, Beograd, Reg. Beograd
212
Vuk 2
Vuk, Beograd, Reg. Beograd
213
Winner beli
Winner, Beograd, Reg. Beograd
214
Winner plavi
Winner, Beograd, Reg. Beograd
215
Winner Žuti
Winner, Beograd, Reg. Beograd
216
Zadrugar
FK Zadrugar, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
217
Žarkovo Crveni
Žarkovo, Beograd, Reg. Beograd
218
Žarkovo Plavi
Žarkovo, Beograd, Reg. Beograd
219
Žarkovo Sivi
Žarkovo, Beograd, Reg. Beograd
220
Železničar
Železničar, Lazarevac, Reg. Zapadna Srbija i KiM
221
ŽFK MAŠINAC
Žfk Mašinac, Niš, Reg. Istočna Srbija
222
ŽFK Žarkovo
Žfk Žarkovo, Beograd, Reg. Beograd
 
POMOĆ